Strona Główna Pracownicy Osiągnięcia i wyniki Galeria FORUM DYSKUSYJNEKONTAKT
Aktualności
O szkole
Zajęcia pozalekcyjne
Pracownicy
  1. Dyrekcja
    FUNKCJA             NAZWISKO                         IMIĘ            
    Dyrektor Sypniewska - Figel Zofia
    Wicedyrektor Pogorzelska Tekla

  2. Nauczyciele
    Dyżury w Pokoju Nauczycielskim [ Nr telefonu: (0-58) 320-05-43 ]:
                NAZWISKO                         IMIĘ             PRZEDMIOT(Y)
    Badach Anna J. angielski
    Bembnista Jolanta Biblioteka
    Besler Irena Fizyka
    Białous Ewa Wychowanie fizyczne
    Budych Kamila J. angielski
    Burandt Joanna J. polski
    Cetnerowska Elżbieta Chemia
    Chojnacka Jolanta Nauczyciel bibliotekarz
    Ciechanowska - Nosek Joanna J. polski
    Dutkiewicz - Treder Barbara J. polski
    Dźwilewska Hanna Wychowanie fizyczne
    Fojtuch Bartłomiej Technologia informacyjna
    Gojtowska Iwona Kierownik szkolenia praktycznego
    Kardaś Mirosław Historia i WOS
    Kaźmierska Maria J. polski
    Kierejsza Aleksandra Historia
    Kotlewska Aleksandra J. polski
    Kowalik Barbara J. niemiecki
    Kowalska - Matuszewska Elżbieta Wiedza o kulturze
    Kuczkowska - Nietrzeba Ewa Przysposobienie obronne, Wiedza o kulturze
    Kulka - Dembowska Ewa Nauczyciel bibliotekarz
    Kurowicki Wacław Matematyka
    Lipiecka Joanna J. angielski
    Ławrukajtis Krzysztof Religia
    Majak-Kaczor Magdalena J. angielski
    Majewska Magdalena Pedagog szkolny
    Modzelewska Barbara Matematyka
    Nurzaj Grażyna J. francuski
    Olszewska Anna Geografia
    Orłowska Patrycja J. angielski
    Osiecimska Janina Fizyka
    Piećko Władysław J. angielski
    Pijanowska Alicja Wychowanie fizyczne
    Pogorzelska Tekla Przedmioty zawodowe
    Radzio Beata Biologia
    Ruźniak Małgorzata Przedmioty ekonomiczne i zawodowe
    Schulz Jolanta Matematyka
    Stefańska Grażyna Pedagog
    Sypniewska - Figel Zofia Przedmioty zawodowe
    Szachulska Beata J. francuski
    Szymczak Joanna Przedmioty zawodowe
    Śnieżko Rafał Wychowanie fizyczne
    Urbanowicz Danuta Przedmioty zawodowe
    Wojciechowska - Orszulak Marzena J. polski
    Wrzyszcz Marta Religia
    Zagajewska Izabela J. niemiecki
    Żur Joanna Biologia

  3. Wychowawcy
    Dyżury w Pokoju Nauczycielskim [ Nr telefonu: (0-58) 320-05-43 ]:
    KLASA   NAZWISKO     IMIĘ  
    1 ALO Białous Ewa
    1 BLO Cetnerowska Elżbieta
    1 CLO Kierejsza Aleksandra
    2 ALO Dźwilewska Hanna
    2 BLO Kaźmierska Maria
    2 CLO Kardaś Mirosław
    2 DLO Kotlewska Aleksandra
    3 ALO Dutkiewicz-Treder Barbara
    3 BLO Badach Anna
    3 CLO Lipiecka Joanna
    3 DLO Olszewska Anna
    1 AT Majak Magdalena
    2 AT Budych Kamila
    3 AT Kowalik Barbara
    4 AT Urbanowicz Danuta

  4. Administracja i obsługa
    STANOWISKO NAZWISKO IMIĘ NR TELEFONU
    Kierownik administracyjny Tarczyńska Katarzyna -
    Główny księgowy Bury Elżbieta -
    Specjalista ds. finansowych Redak Lucyna -
    Specjalista ds. uczniowskich Kazimierczyk Teresa -
    Specjalista ds. gospodarczych Przychodzeń Ewa -
    Konserwator Piotrowski Jerzy -
    Sprzątaczka Janiszewska Maria -
    Sprzątaczka Krajewska Hanna -
    Sprzątaczka Misiejko Jolanta -
    Sprzątaczka Rachmatul Mirosława -
    Szatniarz Długosz Mirosława -
    Szatniarz Słowikowska Stefania -

 

 

Rekrutacja
Strefa Ucznia
Copyright © 2009 by ZSBA GDAŃSK All rights reserved ____________________________________________Edit Felix Erbach